HakkımızdaHakkımızda

SBC Global Trade olarak

uygun maliyet, kaliteli ve güvenilir tedarik yaklaşımımız ile maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle faaliyet gösteriyoruz.

İşbirliği içinde çalıştığımız dünyanın saygın ve güçlü markaları ile birlikte ihtiyaçlarınıza global ve sürekli çözümler sunuyoruz.

Ana hedefimiz müşterilerimizin hizmet ve kalite kaynaklı kazanç faydalarını en üst düzeye çıkarmak ve bu sayede tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz arasındaki en güçlü bağlantı olmaktır.

Sürekli ve doğru ticaret anlayışımız sayesinde güvenilir hizmet sunmakla kalmıyor, aynı zamanda beklentileri ve hedefleri aşarak büyümeye devam ediyoruz.


SBC Global

İstikrarlı bir ivme ile sürdürdüğümüz teknoloji takibi, araştırma geliştirme çalışmaları ve kalite temelli ticaret anlayışımız ile kusursuz hizmet ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti sunan çevreye ve insana duyarlı, lider bir marka olma yolunda hızla ilerlemekteyiz.

SBC Global Trade olarak müşterilerimize teknoloji tabanlı ve maksimum kalite ilkemiz doğrultusunda hizmet sunarken, faaliyet gösterdiğimiz ülkelere de katma değer sağlayan ticari bir hassasiyet ile faaliyetlerimize devam ediyoruz.